CLUB SUN HEAVEN FAMILY & SPA

Club Sun Heaven

CLUB SUN HEAVEN FAMILY & SPA - OFFICIAL WEBSITE


DEAR GUESTS, 
  
The heart of the Mediterranean Welcome into your home is a combination of the Sun and sea. Our facility is spectacular in the Mediterranean sunshine, you will offer comfort, entertainment, recreation and activities..Club Sun Heaven Otel, From Alanya 12 km, From Gazipaşa Airport 50 km,Fom Antalya Airport 110 km away. All inclusive concept when serving with 22,000 m2 area. The facility serves with 6 blocks and 350 rooms, spacious and green spaces is a family hotel.To take advantage of our all-inclusive concept that you must always wear a bracelet

DEAR GUESTS,


The heart of the Mediterranean Welcome into your home is a combination of the Sun and sea. Our facility is spectacular in the Mediterranean sunshine, you will offer comfort, entertainment, recreation and activities..Club Sun Heaven Otel, From Alanya 12 km, From Gazipaşa Airport 50 km,Fom Antalya Airport 110 km away. All inclusive concept when serving with 22,000 m2 area. The facility serves with 6 blocks and 350 rooms, spacious and green spaces is a family hotel.To take advantage of our all-inclusive concept that you must always wear a bracelet

ALL-INCLUSIVE FREE SERVICES AND SERVICE HOURSBREAKFAST(Main Restaurant-Open Buffet) : 07:00-10:00
LATE BREAKFAST(Main Restaurant-Soft Buffet) : 10:00-10:30
LUNCH(Main Restaurant-Open Buffet) : 12:30-14:00
DINNER(Main Restaurant-Open Buffet) : 19:00-21:00
ALA CARTE(Information Desk)
NIGHT SOUP(Main Restaurant-Soft Buffet) : 23:00-24:00
CAKE TIME(Benjamin Café) : 16:00-17:00
FAST FOOD(At the Beach) : 11:30-16:00

UNITS AND WORK TIMES:


SERVICE BAR: Service hours(serves lunch and dinner).
POOL BAR: 11:00-23:00 (Local alcoholic drinks, soft drinks, hot and cold drinks)
BEACH BAR: 11:00-17:00- - (Hot and cold drinks)
BENJAMIN CAFE: 09:00-23:00 (Hot and cold drinks)
DISCO BAR(At the Beach): 23:15-02:00 (Paid) (Alcoholic and non-alcoholic drinks)

PAID SERVİCES


After 23:00-All Drinks.
Imported Drinks
Fresh Fruit Juices
Turkish Coffé
Extra Drinks
Drinks at the Disco
Safes in the rooms
Massages
Doctor
Shopping centers
Exchange the beach towel
Laundry Service

ENTERTAINMENT AND ACTIVITIES


Our facility is thought everything for you. You are the Sun, the sea, the pool and while enjoying the holiday,accompanied by our little guests will qualified instructors can enjoy fun in the Mini club. In our hotel, 350 m2 on an area of moder mini club. It's right next to a children's playground and a special children's pool with water slides and the size of 300 m 2 wide green playground. The specially designed for children children's cinema film screenings in our fun and educational lines. Little guests on our show weed they find out he has been with evening animation.
Adult guests starting at 10:30 for our entertainment programmes, pool games and beach games with different entertainment shows are prepared in the morning and evening.

BEACH AND SERVICES


The facility with its own private blue flag beach offers our valued guests.In that case, deck chairs, umbrellas, mattresses,and beach towels is free to use. Beach towels upon arrival our reception given by card are supplied with SPA room free.
AT THE BEACH We have fast food service between 13:30-16:00
The beach bar offers our valued guests between the 11:00-17:00 (Hot and cold drinks)

SPA SALON


In our hotel, 1200 m2 area modern Turkish bath in America with tiredness with our expert masseurs and therapists. SPA Hall;
11 piece massage rooms
Steam rooms
Sauna
Indoor swimming pool
Relaxation areas
Turkish bath (Turkish bath and sauna free access between certain hours)


POOLS


Our facility is cleaned every day with International hygiene standards, 1 children's pool, 1 indoor pool 4 pieces will become an indispensable part of your vacation and entertainment.
Main Pool-350m2, Depth:180cm
Main Children’s Pool-46m2, Depth:40cm
Aqua Pool-275m2 , Depth:140cm
Aqua Children’s Pool-27m2 , Depth:40cm
Indoor Pool-36m2, Depth:40cm
Indoor Childresn’s Pool-10m2, Depth:40cm

Room Description:

Modern and stylish rooms. All the rooms have en-suite shower room / WC (telephone in the bathroom), hairdryer, telephone, satellite TV, music channels (TV), mini bar , individual air conditioning, safe , balcony, flooring - laminate, ceramic tile.

 Standard Deluxe  Room(NEW Buildings) - (max. 3 adults) one twin bed, one single bed or 3 single beds, chairs, bathroom shower, balcony

Room Description (Economy)(OLD Buildings)

Economy Standard Room (max. 2 adults) one twin bed, one single bed or 3 single beds, chairs, a bathroom shower, balcony

Economy Family Room type A (max. 4 adults) one twin bed and 2 single beds or 4 single beds in two rooms separated by a door.

Economy Family Large  (max. 6 adults) one twin bed and 3 single beds or 5 single beds, 2 rooms, one livingroom, 2 balconies, 2 individual air-conditioning, satellite TV, bathroom shower.


SPA SALON


In our hotel, 1200 m2 area modern Turkish bath in America with tiredness with our expert masseurs and therapists. SPA Hall;
11 piece massage rooms
Steam rooms
Sauna
Indoor swimming pool
Relaxation areas
Turkish bath
(Turkish bath and sauna free access between certain hours)
Kolay Ulaşım

Akdeniz’in kalbinde yer alan deniz ve güneşin bir arada buluştuğu Alanya’daki evinize hoşgeldiniz. Tesisimiz Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, eğlence, dinlence ve aktiveteler sunuyor. Club Sun Heaven Otel Alanya’ya 12 km, Gazipaşa Havalimanı’na 45 km, Antalya Havalimanı’n 110 km uzaklıktadır.

EYMEN TURIZM OTELCILIK TAAHHUT TARIM ORMAN SEBZE VE MEYVE KOMİSYONCULUGU TEKSTİL PAZARLAMA NAKLIYAT SANAYI TICARET ITHALAT VE IHRACAT LTD STİ.

İLETİŞİM

 

  • {118} Payallar Mah.D-400 Cad.No:22  Alanya / Antalya / Türkiye
  • {119} Tel: +90 242 545 44 44
  • {120} info@clubsunheaven.com
Yukarıda rezervasyon detayları verilen TÜKETİCİ(ler) ile EYMEN TURİZM OTEL  İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ (CLUB SUN HEAVEN) (bundan sonra OTEL olarak anılacaktır) arasında  bir hizmet sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme de yazılı olmayan hususlarda 1618 S.K. ve buna  bağlı çıkarılan yönetmelik, tüzük, genelge, tebliğ ve çizelgeler, 2634 S.K. IATA, IHA,  UFTAA konvansiyon hükümleri, uluslararası özel ve resmi sözleşmeleri tatbik olunacaktır.


Madde 1 - Konu:


İşbu sözleşme, Tüketicinin OTEL vasıtası ile almış olduğu otel rezervasyon hizmetinin satışı ve ifası ile ilgili olarak 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun - Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.


Madde 2- Genel Hükümler:


2.1 - TÜKETİCİ, sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri OTEL’ e ait web sitelerinden okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortam da gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 


2.2 - OTEL, hizmetin ayıplı olması nedeniyle TÜKETİCİ ‘ye karşı sorumludur. 


2.3 - Hizmetin ifasından sonra TÜKETİCİ ‘ye ait kredi kartının OTEL ‘in kusurundan kaynaklanmayan bir sebeple ilgili banka / finans kuruluşunun hizmet bedelini OTEL ‘e ödememesi halinde TÜKETİCİ, doğan zararlardan sorumludur.


2.4 - Çocuk yaşları rezervasyon esnasında belirtildiği şekilde kayıt altına alınır. Yanlış beyanlardan dolayı doğacak ödeme farklarında TÜKETİCİ sorumludur. Otel girişinde çocuk yaşının yanlış bildiriminden doğacak ödeme OTEL'e ait değildir


Madde 3 - İptal – Devir - Değişiklik


3.1 

A - TÜKETİCİ, hizmetin başlamasından 3 gün evvel iptal güvence paketi yok ise sözleşmeyi iptal etmesi halinde hizmet bedelinin %35'ini, 3 günden az bir süre kala ise tamamını OTEL ‘e ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Bu koşul Erken Rezervasyon iptal güvence paketi alındığında ise hizmetin başlamasından 3 gün evvel iptal ettiği taktirde sadece güvence paketi bedelini ödemeyi 3 günden az bir süre kala ise tamamını OTEL ‘e ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


B - TÜKETİCİ ‘nin tarih değişiklikleri iptal hükmünde olup hizmetin değişiklik tarihindeki fiyatları geçerlidir. Tüketici doğacak farkı OTEL ‘e ödemekle yükümlüdür.


C - TÜKETİCİ ‘nin, kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları / ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile yazılı ibrazı, iptal / devir maddelerinin istisnasıdır.


D - TÜKETİCİ, tüm değişiklik taleplerinde OTEL ‘e işlem ücreti olarak 50 TL (Elli TL) ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


3.2 TÜKETİCİ, hizmeti başlangıcından 7 gün evvel yazılı bildirmek kaydıyla istediği kişiye devredebilir. Doğan tüm masraflardan devreden ve devralan sorumludur.


3.3 TÜKETİCİ ‘nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirakini yazılı olarak bildirmemesi halinde, OTEL TÜKETİCİ adına yapılmış tüm hizmetleri 24 saat sonra iptal edebilir ve TÜKETİCİ ‘ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 


3.4 İADE : işlemi bildirimi takip eden 20 işgünü sonunda TÜKETİCİ‘ye iade edilir. 


Madde 4- Genel Hükümler :


4.1 Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir ve OTEL in kayıp çalınma, hasarla ilgili sorumluluğu yoktur. TÜKETİCİ seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir. 


4.2 Sözleşmede imzası bulunmayan ancak hizmete katılan TÜKETİCİ(ler), adlarına yetkilendirdikleri TÜKETİCİ (ler) ‘nin bu sözleşmeyi onaylaması ile sözleşme şartlarını kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Otel ‘in diğer Tüketicilere rücu hakkı saklıdır. 


4.3 Seyahat güvence paketi  hizmeti alan tüketicilerin eksik veya ayıplı ifa, hasar zarar ve kayıpları ile ilgili teminat kapsamı hizmeti sunan sigorta firmasının poliçesiyle belirlenmiştir. Otel’in bu poliçe ile ilgili herhangi bir teminat sorumluluğu yoktur. 


4.4 TÜKETİCİ otelle ilgili tüm memnuniyetsizliklerini öncelikle otele bildirmek, akabinde açacağı dava ve şikâyetler de oteli karşı taraf olarak göstermek zorundadır. Hiçbir şekilde maddi, manevi tazminat vb. taleplerini Otel  üzerinden yapamaz.


4.5 OTEL ‘ in sorumluluğu dâhilindeki hallerde sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI maddeleri uygulanır.


4.6 Otel, hizmete konu konaklama tesisinin vasıfları ve yıldızlaması ile konaklama tesisinde öngörülen hizmetler ile ilgili bilgiyi,konaklama tesisinin beyanına, broşürlerine ve tesisin resmi internet sitesindeki bilgilere dayanarak ilan etmiş olup, konaklama tesisinin, belirtilen niteliklerde hazır bulundurulmaması veya hizmet verebilecek durumda olmaması halinde otel’in mesuliyeti yoktur. Sorumluluk münhasıran konaklama tesisinin mesuliyetidir. Bu durumda Otel tüketiciyi aynı standartta veya bir üst kategorideki tesisinde konaklatmak hakkına haizdir. Tüketici böyle bir değişikliği kabul etmez ise rezervasyonu için ödediği toplam bedeli geriye alma hakkına sahiptir ve Otel’den tazminat hakkı yoktur.


4.7 OTEL, mücbir hal, TÜKETİCİ  ‘ nin sorumlu olduğu hal ve 3. kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. OTEL sorumluluğu dâhilinde ki hallerde, TÜKETİCİ aleyhine olan değişiklikleri KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI hükümlerince TÜKETİCİ ‘ye bedel veya hizmet iadei şeklinde tazmin edebileceği gibi, hizmet esnasında TÜKETİCİ ‘ye verilen ek veya alternatif hizmetler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetlerin alınıp kullanılmış olması TÜKETİCİ ‘nin bedel iadesi ve tazminat haklarını ortadan kaldırır. 

4.8 TÜKETİCİ ‘nin, hizmetin kusurlu olduğundan bahisle, mücbir sebeplerde dâhil erken çıkış halinde hizmetin ifası sırasında, OTEL yetkilisine ve konakladığı otele sebeplerini yazılı olarak bildirmek zorunda olup ücret iadesi, işbirliği yapan otelin / sağlayacının insiyatifin de olup OTEL’E bu konuda bir itiraz yöneltemez, uygulanacak olan cezai işlem Tüketiciye fatura edilir. Aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunur. 

4.9 OTEL, gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye hizmet başlangıcından 7 gün, özel dönem ve kampanyalı hizmetlerde 1 gün evvel bildirmek kaydı ile hizmeti kısmen veya tamamen değiştirebilir. Tüketici bu değişiklikleri kabul etmediği takdirde hizmeti iptal edip ödediği ücretin tamamını iade alabilir. Bu durumda TÜKETİCİ ‘nin tazminat hakkı yoktur. 

4.10 Erken rezervasyon dönemi ve / veya tüm dönemlere ait fiyat artışlarında aradaki fark müşteriden talep edilmediği gibi tesistarafından aksiyon olarak adlandırılan indirimlerde de TÜKETİCİ ‘ye iade söz konusu değildir.


Madde 5- Yetkili Mahkeme:


İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğan ihtilafların çözümünde ALANYA Tüketici Mahkemeleri ve Hakem Heyetleri yetkilidir. TÜKETİCİ(ler) bu otel rezervasyonu sözleşmesini, mail order,sanal pos,havale veya EFT ile alarak her hangi bir sebepten dolayı imzalayamamış olsa dahi taraflar arasında geçerli olacak  bu sözleşme şartlarını katalog, internet sitesi veya ilanlar ile öğrenmiş olup, bu otel rezervasyonu sözleşmesini bu sözleşmedeki yazılı şartlarda almayı taahhüt etmişlerdir. TÜKETİCİ işbu 5 maddeden oluşan sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. Temerrüt faiz oranı yıllık %18’dir Adımıza düzenlenmiş olan bu sözleşmenin tüm sayfalarını ve KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Çizelgesini ve ürün ile ilgili tüm bilgileri elektronik ortamda okuyup anlayıp kabul ederek birer nüshalarını teslim aldım. OTEL’i yukarıda numarası yazılı kredi kartımdan aldığım / alacağım hizmetler için tahsil etmeye yetkili kılıyorum. 

NOT: Lütfen sözleşmenin her sayfasına imzanızı atınız. 


Adı Soyadı İmza :
Geçerlilik


Bu gizlilik politikası www.clubsunheaven.com URL adresinde ve bu URL'nin alt bölümlerinden özellikle rezervasyon sayfası için geçerlidir.


Gizlilik


Site ziyaretçisi www.clubsunheaven.com sitesinin rezervasyon sayfalarında, kredi kartı ile ödeme yapacak ise kredi kartı bilgilerini (Kart Hamilinin Adı, Soyadı, Kart No, Son Kullanma Tarihi, CCV Numarası) girmelidir. Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanarak, ödemenin yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgilerin hiçbiri işlem sırasında kaydedilmeyecektir. www.clubsunheaven.com , kullanıcıların bildirmiş olduğu iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, kredi kartı numarası ve diğer bilgileri, ilgili kullanıcının / müşterinin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Otel adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, kullanıcılarına / müşterilerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.


Güvenlik


www.clubsunheaven.com' da kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenir. Rezervasyon ödeme safyamız uluslararası ve dünyaca meşhur Rapid SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Eymen Turizm Otel İnş. Tic. Ltd. Şti tarafından güncellenebilir. Bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Yukarıdaki Gizlilik Politikası, Eymen Turizm Otel İnş. Tic. Ltd. Şti üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.